Slaboproudé systémy pro bytové domy Zlín


Staráme se o slaboproudé systémy v bytových domech. Pod naši správu patří bytové domy Zlín, Otrokovice, Napajedla, Kroměříž, Holešov a okolí

Naše firma se specializuje na správu a servis slaboproudých systémů. Servisujeme bytové domy Zlín a okolí, tj. Otrokovice, Kroměříž, Hulín, Holešov, Napajedla, Uherské Hradiště.  Jsme schopní poradit, navrhnout a provádět údržbu na systémech, jako jsou společná televizní anténa, domácí telefony, kamerové systémy, čipové přístupy či nouzové osvětlení.

Svým zákazníkům zaručujeme servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Při každoroční revizi prověřujeme všechny části systémů a upozorňujeme na slabiny, které mohou nastat. Zároveň tak vaším instalacím lépe porozumíme a jsme schopni v případě poruchy rychleji zareagovat.

Bytové domy Zlín

STA – Společná televizní anténa

Společná televizní anténa STA se díky digitalizaci stala nyní mnohem více využívána než dříve. Díky nárůstu počtu televizních programů, klesá počet kabelových a satelitních televizí. Tyto zdarma vysílané programy jsou hlavním důvodem, proč stále více domácností přechází zpětně na pozemní vysílání. Do společné televizní antény lze připojit jak pozemní televizní signál, tak rádiový a satelitní. Našim zákazníkům provádíme pravidelný servis, přidáváme nové multiplexy a řešíme problémy do 24 hodin od nahlášení.

DT – Domácí telefony

Jsme ochotni Vám zrekonstruovat stávající povětšinou analogové domácí telefony, provést výměnu některých prvků (tabla, konkrétních telefonů, jmenovky…), projít spoje v kabeláži, popřípadě navrhnout a nainstalovat nový systém digitální, který vás zbaví neduhů stávajících analogových DT (špatná kvalita zvuku, naindukované vrčení, problémy s uživateli, kteří nedokáží zavěsit vlastní telefon, ovlivnění celého systému jedním vadným telefonem…).

ACS – čipové přístupové systémy

Vedle kamerových systémů stoupá obliba i přístupových čipových systémů. Mezi výhody patří odlehčení mechanickému zámku a odpadnutí problémů např. se zalomením klíče. Dále schopnost kdykoliv oddělat jakýkoliv čip a nahradit jej jiným – bez nutnosti tento starý čip mít fyzicky u sebe a celkové zjednodušení vstupu obyvatelům. Taktéž se zjednodušuje oprava poškozeného zámku, kdy u čipového přístupu stačí změnit pouze elektrický zámek bez nutnosti řešit problém s klíči.

CCTV – kamerové systémy

Kamerové systémy jsou jedním ze základních prvků chránících obyvatele domu před vandalismem či ublížením na zdraví. Stále častěji se stávají standardem každého bytového domu, zvláště těch s více obyvateli. U kamerových systémů vám zdarma zpracujeme návrh a kompletně seznámíme s problematikou. Jsme ochotni přijet a vše probrat i s obyvateli domu. Samozřejmostí je i dokumentace GDPR a veškeré další náležitosti, které se týkají ochrany osobních údajů.